У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Брюховичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брюховичі:

Актуальний розклад електричок по станції Брюховичі містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Брюховичі з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Рава Руська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 11 хв до пункту призначення Рава Руська. Найближчі станції та зупинні пункти Завадів, Рясна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Брюховичі відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Рава Руська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брюховичі відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Брюховичі - Львів від 11.00 грн. (8.4 км)

  • Брюховичі - Рава Руська від 31.00 грн. (58.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6001-6002 Рава Руська Львів 06.37 1 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
6002-6001 Львів Рава Руська 21.09 2 хв  21.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Брюховичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Брюховичі