У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Черкаси-Волинські
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Черкаси-Волинські:

Актуальний розклад електричок по станції Черкаси-Волинські містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Черкаси-Волинські з такими станціями і населеними пунктами як Ягодин, Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 16 хв до пункту призначення Ковель. Найближчі станції та зупинні пункти Ковель, 464 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Черкаси-Волинські відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ягодин - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Черкаси-Волинські відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6373 Ковель Ягодин 08.45 1 хв  08.46 Курсує щоденно - переглянути
6374 Ягодин Ковель 17.15 1 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Черкаси-Волинські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Черкаси-Волинські