У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорний Острів,Хмельницька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорний Острів:

Актуальний розклад електричок по станції Чорний Острів містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чорний Острів з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Підволочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 05 хв до пункту призначення Підволочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Наркевичі, Мартинівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чорний Острів відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хмельницький - Підволочиськ, Підволочиськ - Хмельницький. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорний Острів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6362 Підволочиськ Хмельницький 07.06 1 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6361 Хмельницький Підволочиськ 09.15 1 хв  09.16 Курсує щоденно - переглянути
6364 Підволочиськ Хмельницький 11.23 1 хв  11.24 Курсує щоденно - переглянути
6363 Хмельницький Підволочиськ 16.39 1 хв  16.40 Курсує щоденно - переглянути
6366 Підволочиськ Хмельницький 18.57 1 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
6365 Хмельницький Підволочиськ 21.04 1 хв  21.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чорний Острів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чорний Острів,Хмельницька обл.