У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорний Острів,Хмельницька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорний Острів:

Актуальний розклад електричок по станції Чорний Острів містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чорний Острів з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Підволочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 03 хв до пункту призначення Підволочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Наркевичі, Мартинівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чорний Острів відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Підволочиськ - Хмельницький, Хмельницький - Підволочиськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорний Острів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6362 Підволочиськ Хмельницький 06.58 1 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6361 Хмельницький Підволочиськ 09.54 1 хв  09.55 Курсує щоденно - переглянути
6364 Підволочиськ Хмельницький 12.40 1 хв  12.41 Курсує щоденно - переглянути
6365 Хмельницький Підволочиськ 17.11 1 хв  17.12 Курсує щоденно - переглянути
6366 Підволочиськ Хмельницький 19.24 1 хв  19.25 Курсує щоденно - переглянути
6367 Хмельницький Підволочиськ 21.02 1 хв  21.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чорний Острів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чорний Острів,Хмельницька обл.