У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Діброва-Олевська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Діброва-Олевська:

Актуальний розклад електричок по станції Діброва-Олевська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Діброва-Олевська з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Олевськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 52 хв до пункту призначення Олевськ. Найближчі станції та зупинні пункти Рудня-Радовельська, Нові Білокоровичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Діброва-Олевська відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Олевськ, Олевськ - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Діброва-Олевська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6480 Олевськ Коростень 05.25 1 хв  05.26 Курсує щоденно - переглянути
6481 Коростень Олевськ 11.05 1 хв  11.06 Курсує щоденно - переглянути
6482 Олевськ Коростень 16.03 1 хв  16.04 Курсує щоденно - переглянути
6483 Коростень Олевськ 21.51 1 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Діброва-Олевська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Діброва-Олевська