У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дохно
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дохно:

Актуальний розклад електричок по станції Дохно містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дохно з такими станціями і населеними пунктами як Гайворон, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 21 хв до пункту призначення Рудниця. Найближчі станції та зупинні пункти Куренівка, Каташин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дохно відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гайворон - Рудниця, Рудниця - Гайворон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дохно відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Рудниця Гайворон 05.20 1 хв  05.21 Курсує щоденно - переглянути
6271 Гайворон Рудниця 14.05 1 хв  14.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 17.36 1 хв  17.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 20.20 1 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дохно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дохно