У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбове-Барятинське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Драбове-Барятинське:

Актуальний розклад електричок по станції Драбове-Барятинське містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Драбове-Барятинське з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Гребінка, Черкаси. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 48 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Гребінка, Драбівський радгосп, Писарщина. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Драбове-Барятинське відправляються або прибувають ввечері - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, Черкаси - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Драбове-Барятинське відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 04.32 2 хв  04.34 Курсує щоденно - переглянути
6092 Черкаси Гребінка 10.07 2 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути
6093 Гребінка Черкаси 14.09 2 хв  14.11 Курсує щоденно - переглянути
6094 Черкаси Гребінка 19.06 2 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути
6095 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 20.50 2 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути
6096 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 23.46 2 хв  23.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Драбове-Барятинське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Драбове-Барятинське