У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбове-Барятинське - Черкаси
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Драбове-Барятинське - Черкаси:

Розклад поїздів і електричок Драбове-Барятинське - Черкаси на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Драбове-Барятинське вранці о 04 г 07 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 59 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Драбове-Барятинське о 21 г 01 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Драбове-Барятинське до пункту прибуття Черкаси становить 1 г 36 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 1 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 52 хв.
Деякі поїзди від станції Драбове-Барятинське до станції Черкаси курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Драбове-Барятинське - Черкаси проїжджають через такі станції і населені пункти як: Драбівський радгосп, Привітне, Залісся, ЗТА.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Драбове-Барятинське - Черкаси, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Драбове-Барятинське - Черкаси можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Драбове-Барятинське -Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драбове-Барятинське — Черкаси

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Черкаси — Драбове-Барятинське

За маршрутом Драбове-Барятинське - Черкаси курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Драбове-Барятинське - Черкаси Показати тільки електрички сполученням Драбове-Барятинське - Черкаси