У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів і електричок Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Драбове-Барятинське вранці о 04 г 07 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 18 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Драбове-Барятинське о 21 г 01 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Драбове-Барятинське до пункту прибуття Ім. Тараса Шевченка становить 2 г 43 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 50 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 11 хв.
Деякі поїзди від станції Драбове-Барятинське до станції Ім. Тараса Шевченка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Драбівський радгосп, Привітне, Залісся, ЗТА, Степанки, Сміла.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Драбове-Барятинське -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драбове-Барятинське — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Драбове-Барятинське

За маршрутом Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка Показати тільки електрички сполученням Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка