У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубляни-Львівські
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубляни-Львівські:

Актуальний розклад електричок по станції Дубляни-Львівські містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дубляни-Львівські з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Стоянів, Сокаль. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 19 хв до пункту призначення Сокаль. Найближчі станції та зупинні пункти Запитів, Підзамче. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дубляни-Львівські відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Стоянів, Львів - Сокаль. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубляни-Львівські відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6051 Стоянів Львів 07.06 1 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6053 Сокаль Львів 08.23 2 хв  08.25 Курсує щоденно - переглянути
6052 Львів Стоянів 20.11 1 хв  20.12 Курсує щоденно - переглянути
6056 Львів Сокаль 21.18 1 хв  21.19 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дубляни-Львівські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дубляни-Львівські