У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гарнишівський переїзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гарнишівський переїзд:

Актуальний розклад електричок по станції Гарнишівський переїзд містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гарнишівський переїзд з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Підволочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 40 хв до пункту призначення Підволочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Лозова, Гарнишівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гарнишівський переїзд відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Підволочиськ - Хмельницький, Хмельницький - Підволочиськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гарнишівський переїзд відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6362 Підволочиськ Хмельницький 06.17 1 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6361 Хмельницький Підволочиськ 10.31 1 хв  10.32 Курсує щоденно - переглянути
6364 Підволочиськ Хмельницький 12.00 1 хв  12.01 Курсує щоденно - переглянути
6365 Хмельницький Підволочиськ 17.48 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6366 Підволочиськ Хмельницький 18.44 1 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6367 Хмельницький Підволочиськ 21.39 1 хв  21.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гарнишівський переїзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гарнишівський переїзд