З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гарнишівський переїзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гарнишівський переїзд:

Актуальний розклад електричок по станції Гарнишівський переїзд містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гарнишівський переїзд з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 37 хв до пункту призначення Волочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Лозова, Гарнишівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гарнишівський переїзд відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Підволочиськ - Хмельницький, Гречани - Підволочиськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гарнишівський переїзд відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Волочиськ Хмельницький 06.15 1 хв  06.16 Курсує щоденно - переглянути
6325 Хмельницький Волочиськ 10.06 1 хв  10.07 Курсує щоденно - переглянути
6326 Волочиськ Хмельницький 12.08 1 хв  12.09 Курсує щоденно - переглянути
6329 Гречани Підволочиськ 17.43 1 хв  17.44 Курсує щоденно - переглянути
6330 Підволочиськ Хмельницький 18.44 1 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6331 Хмельницький Волочиськ 21.36 1 хв  21.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гарнишівський переїзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гарнишівський переїзд