У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гарнишівський переїзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гарнишівський переїзд:

Актуальний розклад електричок по станції Гарнишівський переїзд містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гарнишівський переїзд з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Підволочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 42 хв до пункту призначення Підволочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Лозова, Гарнишівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гарнишівський переїзд відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Підволочиськ - Хмельницький, Хмельницький - Підволочиськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гарнишівський переїзд відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6362 Підволочиськ Хмельницький 06.07 1 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6361 Хмельницький Підволочиськ 09.52 1 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
6364 Підволочиськ Хмельницький 11.20 1 хв  11.21 Курсує щоденно - переглянути
6363 Хмельницький Підволочиськ 17.16 1 хв  17.17 Курсує щоденно - переглянути
6366 Підволочиськ Хмельницький 18.15 1 хв  18.16 Курсує щоденно - переглянути
6365 Хмельницький Підволочиськ 21.41 1 хв  21.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гарнишівський переїзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гарнишівський переїзд