У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Глибока-Буковинська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глибока-Буковинська:

Актуальний розклад електричок по станції Глибока-Буковинська містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Глибока-Буковинська з такими станціями і населеними пунктами як Вадул-Сірет, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 20 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Вапнярки, Вадул-Сірет. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Глибока-Буковинська відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вадул-Сірет - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глибока-Буковинська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6472-6471 Коломия Вадул-Сірет 09.56 2 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Вадул-Сірет Коломия 16.18 2 хв  16.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Глибока-Буковинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Глибока-Буковинська