У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6473 Чернівці — Вадул-Сірет Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чернівці - Вадул-Сірет номер 6473 відправляється зі станції Чернівці о 08.25 і прибуває на станцію Вадул-Сірет о 10.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6473 Чернівці - Вадул-Сірет пролягає по таким станціям як Чернівці Південна, Чагор, Космин, Волока, Великий Кучурів, Тисівці, Червона Діброва, Вапнярки, Глибока-Буковинська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 08.25
Чернівці Південна 08.42 2 хв  08.44 17 хв 
Чагор 08.51 1 хв  08.52 26 хв 
Космин 08.59 1 хв  09.00 34 хв 
Волока 09.07 2 хв  09.09 42 хв 
Великий Кучурів 09.14 2 хв  09.16 49 хв 
Тисівці 09.23 1 хв  09.24 58 хв 
Червона Діброва 09.31 1 хв  09.32 1 г  6 хв 
Вапнярки 09.37 1 хв  09.38 1 г  12 хв 
Глибока-Буковинська 09.56 2 хв  09.58 1 г  31 хв 
Вадул-Сірет 10.08 1 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6473 Чернівці — Вадул-Сірет можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031