У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6474 Вадул-Сірет — Чернівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Вадул-Сірет - Чернівці номер 6474 відправляється зі станції Вадул-Сірет о 10.23 і прибуває на станцію Чернівці о 11.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6474 Вадул-Сірет - Чернівці пролягає по таким станціям як Глибока-Буковинська, Вапнярки, Червона Діброва, Тисівці, Великий Кучурів, Волока, Космин, Чагор, Чернівці Південна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вадул-Сірет 10.23
Глибока-Буковинська 10.34 2 хв  10.36 11 хв 
Вапнярки 10.45 1 хв  10.46 22 хв 
Червона Діброва 10.50 1 хв  10.51 27 хв 
Тисівці 10.56 1 хв  10.57 33 хв 
Великий Кучурів 11.04 2 хв  11.06 41 хв 
Волока 11.13 1 хв  11.14 50 хв 
Космин 11.19 1 хв  11.20 56 хв 
Чагор 11.26 1 хв  11.27 1 г  3 хв 
Чернівці Південна 11.35 2 хв  11.37 1 г  12 хв 
Чернівці 11.48 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6474 Вадул-Сірет — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031