У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вадул-Сірет
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вадул-Сірет:

Актуальний розклад електричок по станції Вадул-Сірет містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вадул-Сірет з такими станціями і населеними пунктами як Чернівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 10 г 23 хв до пункту призначення Чернівці. Найближчі станції та зупинні пункти Глибока-Буковинська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вадул-Сірет відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернівці - Вадул-Сірет, Вадул-Сірет - Чернівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вадул-Сірет відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6473 Чернівці Вадул-Сірет 10.08 Курсує щоденно - переглянути
6474 Вадул-Сірет Чернівці 10.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вадул-Сірет можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вадул-Сірет