У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Іскрене
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Іскрене:

Актуальний розклад електричок по станції Іскрене містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Іскрене з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Умань, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 21 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Стецівка, Васильків, Прудянка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Іскрене відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Христинівка - Черкаси, Черкаси - Умань. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Іскрене відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302 Христинівка Черкаси 09.33 1 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6355 Черкаси Умань 10.25 1 хв  10.26 Курсує щоденно - переглянути
6356 Умань Черкаси 17.26 1 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
6301 Черкаси Христинівка 20.20 1 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Іскрене можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Іскрене