У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ізов - Володимир-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ізов - Володимир-Волинський:

Поточний розклад електричок Ізов - Володимир-Волинський включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 20 хв зі станції Ізов і прибуває на станцію Володимир-Волинський о 09 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6305-6306 сполученням Ковель - Червоноград, в цьому випадку поїздка займе 0 г 41 хв. Між станціями Ізов і Володимир-Волинський цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ізов - Володимир-Волинський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ізов Володимир-Волинський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ізов - Володимир-Волинський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6302-6301 Червоноград Ковель 08.20
Ізов
09.00
Володимир-Волинський
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6305-6306 Ковель Червоноград 20.17
Ізов
20.58
Володимир-Волинський
41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ізов -Володимир-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ізов — Володимир-Волинський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Володимир-Волинський — Ізов