У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Каташин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Каташин:

Актуальний розклад електричок по станції Каташин містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Каташин з такими станціями і населеними пунктами як Гайворон, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 09 хв до пункту призначення Рудниця. Найближчі станції та зупинні пункти Дохно, П'ятківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Каташин відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гайворон - Рудниця, Рудниця - Гайворон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Каташин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Рудниця Гайворон 05.32 1 хв  05.33 Курсує щоденно - переглянути
6271 Гайворон Рудниця 13.53 1 хв  13.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 17.49 1 хв  17.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 20.08 1 хв  20.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Каташин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Каташин