У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Катеринопіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Катеринопіль:

Актуальний розклад електричок по станції Катеринопіль містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Катеринопіль з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Умань, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 58 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Новоселиця, Звенигородка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Катеринопіль відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Умань, Христинівка - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Катеринопіль відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302 Христинівка Черкаси 08.54 1 хв  08.55 Курсує щоденно - переглянути
6355 Черкаси Умань 11.02 1 хв  11.03 Курсує щоденно - переглянути
6356 Умань Черкаси 16.47 1 хв  16.48 Курсує щоденно - переглянути
6301 Черкаси Христинівка 20.57 1 хв  20.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Катеринопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Катеринопіль