У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хоросниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хоросниця:

Актуальний розклад електричок по станції Хоросниця містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хоросниця з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мостиська-2. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 21 хв до пункту призначення Мостиська-2. Найближчі станції та зупинні пункти Арламівська Воля, Заріччя(Берегове). Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хоросниця відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мостиська-2 - Львів, Львів - Мостиська-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хоросниця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6102 Мостиська Львів 05.15 1 хв  05.16 Курсує щоденно - переглянути
6109 Львів Мостиська 10.34 1 хв  10.35 Курсує щоденно - переглянути
6112 Мостиська Львів 17.11 1 хв  17.12 Курсує щоденно - переглянути
6113 Львів Мостиська 19.20 1 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хоросниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хоросниця