У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біляївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біляївка:

Актуальний розклад електричок по станції Біляївка містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Біляївка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Лозова, Слов'янськ, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 20 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Перемога, Краснопавлівка, Лихачове, Роздольський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Біляївка відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Гаврилівка, Харків-Пас. - Слов'янськ, Біляївка - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біляївка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Біляївка - Харків від 33.50 грн. (104.5 км)

  • Біляївка - Лозова від 35.50 грн. (119.1 км)

  • Біляївка - Слов'янськ від 56.50 грн. (219.4 км)

  • Біляївка - Лихачове від 17.00 грн. (16.0 км)

  • Біляївка - Барвенкове від 49.00 грн. (178.0 км)

  • Біляївка - Мерефа від 27.00 грн. (79.4 км)

  • Біляївка - Близнюки від 41.50 грн. (136.6 км)

  • Біляївка - Високий від 29.00 грн. (89.6 км)

  • Біляївка - Краснопавлівка від 27.00 грн. (79.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6508 Біляївка Харків 04.33 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лозова Харків 05.49 1 хв  05.50 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.06 1 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6503 Бірки Лозова 06.25 1 хв  06.26 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 08.17 1 хв  08.18 Курсує щоденно - переглянути
6825-6815 Харків Слов'янськ 08.21 1 хв  08.22 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 09.39 1 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 11.24 1 хв  11.25 Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Лозова 14.55 1 хв  14.56 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 16.39 1 хв  16.40 Курсує щоденно - переглянути
7001 Харків Лозова 18.33 1 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
6856* Лозова Харків 18.37 1 хв  18.38 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 19.41 10 хв  19.51 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 21.19 1 хв  21.20 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Біляївка 23.02 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Біляївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Біляївка