У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Біляївка — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6508 сполученням Біляївка - Харків-Пас. відправляється зі станції Біляївка о 04.21 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 872 Км, Берека, Новоберецька, Широніне, 829 Км, Єзерська, Мерефа, Південний, Науковий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Біляївка 04.21
Перемога 04.25 1 хв  04.26 4 хв 
878 Км 04.30 1 хв  04.31 9 хв 
872 Км 04.36 1 хв  04.37 15 хв 
Лихачове 04.42 21 хв  05.03 21 хв 
865 05.08 1 хв  05.09 47 хв 
Берека 05.13 1 хв  05.14 52 хв 
Трійчате 05.19 1 хв  05.20 58 хв 
Північ 05.23 1 хв  05.24 1 г  2 хв 
Новоберецька 05.28 1 хв  05.29 1 г  7 хв 
Клименівка 05.31 1 хв  05.32 1 г  10 хв 
Безпалівка 05.38 1 хв  05.39 1 г  17 хв 
Широніне 05.44 1 хв  05.45 1 г  23 хв 
Шурине 05.50 1 хв  05.51 1 г  29 хв 
Першотравневий 05.56 1 хв  05.57 1 г  35 хв 
829 Км 06.00 1 хв  06.01 1 г  39 хв 
Бірки 06.06 1 хв  06.07 1 г  45 хв 
Липкуватівка 06.13 1 хв  06.14 1 г  52 хв 
Єзерська 06.17 1 хв  06.18 1 г  56 хв 
Селекційна 06.23 1 хв  06.24 2 г  2 хв 
Міст 06.28 2 хв  06.30 2 г  7 хв 
Мерефа 06.35 2 хв  06.37 2 г  14 хв 
Артемівка 06.41 1 хв  06.42 2 г  20 хв 
Комарівка 06.46 1 хв  06.47 2 г  25 хв 
Південний 06.49 1 хв  06.50 2 г  28 хв 
Зелений Гай 06.52 1 хв  06.53 2 г  31 хв 
Високий 06.55 1 хв  06.56 2 г  34 хв 
Науковий 06.59 1 хв  07.00 2 г  38 хв 
Покотилівка 07.03 1 хв  07.04 2 г  42 хв 
Карачівка 07.06 1 хв  07.07 2 г  45 хв 
Липовий Гай 07.09 2 хв  07.11 2 г  48 хв 
Новоселівка 07.16 2 хв  07.18 2 г  55 хв 
Харків-Пас. 07.23 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6508 Біляївка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031