У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Біляївка — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6508 сполученням Біляївка - Харків-Пас. відправляється зі станції Біляївка о 04.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 872 Км, Берека, Новоберецька, Широніне, 829 Км, Єзерська, Мерефа, Південний, Науковий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Біляївка 04.40
Перемога 04.44 1 хв  04.45 4 хв 
878 Км 04.49 1 хв  04.50 9 хв 
872 Км 04.55 1 хв  04.56 15 хв 
Лихачове 05.01 1 хв  05.02 21 хв 
865 05.07 1 хв  05.08 27 хв 
Берека 05.12 1 хв  05.13 32 хв 
Трійчате 05.18 1 хв  05.19 38 хв 
Північ 05.22 1 хв  05.23 42 хв 
Новоберецька 05.27 1 хв  05.28 47 хв 
Клименівка 05.30 1 хв  05.31 50 хв 
Безпалівка 05.37 1 хв  05.38 57 хв 
Широніне 05.43 1 хв  05.44 1 г  3 хв 
Шурине 05.49 1 хв  05.50 1 г  9 хв 
Першотравневий 05.55 1 хв  05.56 1 г  15 хв 
829 Км 05.59 1 хв  06.00 1 г  19 хв 
Бірки 06.05 1 хв  06.06 1 г  25 хв 
Липкуватівка 06.12 1 хв  06.13 1 г  32 хв 
Єзерська 06.16 1 хв  06.17 1 г  36 хв 
Селекційна 06.22 1 хв  06.23 1 г  42 хв 
Міст 06.27 2 хв  06.29 1 г  47 хв 
Мерефа 06.34 2 хв  06.36 1 г  54 хв 
Артемівка 06.40 1 хв  06.41 2 г 
Комарівка 06.45 1 хв  06.46 2 г  5 хв 
Південний 06.48 1 хв  06.49 2 г  8 хв 
Зелений Гай 06.51 1 хв  06.52 2 г  11 хв 
Високий 06.54 1 хв  06.55 2 г  14 хв 
Науковий 06.58 1 хв  06.59 2 г  18 хв 
Покотилівка 07.02 1 хв  07.03 2 г  22 хв 
Карачівка 07.05 1 хв  07.06 2 г  25 хв 
Липовий Гай 07.08 2 хв  07.10 2 г  28 хв 
Новоселівка 07.15 2 хв  07.17 2 г  35 хв 
Харків-Пас. 07.22 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6508 Біляївка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031