У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Біляївка — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Біляївка - Харків номер 6508 відправляється зі станції Біляївка о 04.33 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6508 Біляївка - Харків пролягає по таким станціям як 872 Км, Берека, Новоберецька, Широніне, 829 Км, Єзерська, Мерефа, Південний, Науковий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Біляївка 04.33
Перемога 04.37 1 хв  04.38 4 хв 
878 Км 04.42 1 хв  04.43 9 хв 
872 Км 04.48 1 хв  04.49 15 хв 
Лихачове 04.54 1 хв  04.55 21 хв 
865 05.00 1 хв  05.01 27 хв 
Берека 05.05 1 хв  05.06 32 хв 
Трійчате 05.11 1 хв  05.12 38 хв 
Північ 05.15 1 хв  05.16 42 хв 
Новоберецька 05.20 1 хв  05.21 47 хв 
Клименівка 05.23 1 хв  05.24 50 хв 
Безпалівка 05.29 1 хв  05.30 56 хв 
Широніне 05.35 1 хв  05.36 1 г  2 хв 
Шурине 05.40 1 хв  05.41 1 г  7 хв 
Першотравневий 05.46 1 хв  05.47 1 г  13 хв 
829 Км 05.50 1 хв  05.51 1 г  17 хв 
Бірки 05.56 1 хв  05.57 1 г  23 хв 
Липкуватівка 06.03 1 хв  06.04 1 г  30 хв 
Єзерська 06.07 1 хв  06.08 1 г  34 хв 
Селекційна 06.13 1 хв  06.14 1 г  40 хв 
Міст 06.17 1 хв  06.18 1 г  44 хв 
Мерефа 06.23 2 хв  06.25 1 г  50 хв 
Артемівка 06.29 1 хв  06.30 1 г  56 хв 
Комарівка 06.34 1 хв  06.35 2 г  1 хв 
Південний 06.37 1 хв  06.38 2 г  4 хв 
Зелений Гай 06.40 1 хв  06.41 2 г  7 хв 
Високий 06.43 1 хв  06.44 2 г  10 хв 
Науковий 06.47 1 хв  06.48 2 г  14 хв 
Покотилівка 06.51 1 хв  06.52 2 г  18 хв 
Карачівка 06.54 1 хв  06.55 2 г  21 хв 
Липовий Гай 06.58 1 хв  06.59 2 г  25 хв 
Новоселівка 07.04 1 хв  07.05 2 г  31 хв 
Харків-Пас. 07.10 2 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6508 Біляївка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031