У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Біляївка — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Біляївка - Харків номер 6508 відправляється зі станції Біляївка о 04.26 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6508 Біляївка - Харків пролягає по таким станціям як 872 Км, Берека, Новоберецька, Широніне, 829 Км, Єзерська, Мерефа, Південний, Науковий, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Біляївка 04.26
Перемога 04.30 1 хв  04.31 4 хв 
878 Км 04.35 1 хв  04.36 9 хв 
872 Км 04.41 1 хв  04.42 15 хв 
Лихачове 04.47 1 хв  04.48 21 хв 
865 04.53 1 хв  04.54 27 хв 
Берека 04.58 1 хв  04.59 32 хв 
Трійчате 05.04 8 хв  05.12 38 хв 
Північ 05.15 1 хв  05.16 49 хв 
Новоберецька 05.20 1 хв  05.21 54 хв 
Клименівка 05.23 1 хв  05.24 57 хв 
Безпалівка 05.29 1 хв  05.30 1 г  3 хв 
Широніне 05.35 1 хв  05.36 1 г  9 хв 
Шурине 05.41 1 хв  05.42 1 г  15 хв 
Першотравневий 05.47 1 хв  05.48 1 г  21 хв 
829 Км 05.51 1 хв  05.52 1 г  25 хв 
Бірки 05.57 1 хв  05.58 1 г  31 хв 
Липкуватівка 06.04 1 хв  06.05 1 г  38 хв 
Єзерська 06.08 1 хв  06.09 1 г  42 хв 
Селекційна 06.14 1 хв  06.15 1 г  48 хв 
Міст 06.19 1 хв  06.20 1 г  53 хв 
Мерефа 06.25 2 хв  06.27 1 г  59 хв 
Артемівка 06.31 1 хв  06.32 2 г  5 хв 
Комарівка 06.36 1 хв  06.37 2 г  10 хв 
Південний 06.39 1 хв  06.40 2 г  13 хв 
Зелений Гай 06.42 1 хв  06.43 2 г  16 хв 
Високий 06.45 1 хв  06.46 2 г  19 хв 
Науковий 06.49 1 хв  06.50 2 г  23 хв 
Покотилівка 06.53 1 хв  06.54 2 г  27 хв 
Карачівка 06.56 1 хв  06.57 2 г  30 хв 
Липовий Гай 06.59 2 хв  07.01 2 г  33 хв 
Новоселівка 07.06 2 хв  07.08 2 г  40 хв 
Харків-Пас. 07.13 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6508 Біляївка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930