У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Колодянка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колодянка:

Актуальний розклад електричок по станції Колодянка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Колодянка з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 30 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Мирославль, Орепи. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Колодянка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Коростень, Коростень - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колодянка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Шепетівка Коростень 04.00 1 хв  04.01 Курсує щоденно - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 11.52 1 хв  11.53 Курсує щоденно - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 15.41 1 хв  15.42 Курсує щоденно - переглянути
6503* Коростень Шепетівка 23.20 10 хв  23.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Колодянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Колодянка