У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Колодяжне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колодяжне:

Актуальний розклад електричок по станції Колодяжне містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Колодяжне з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 21 хв до пункту призначення Ковель. Найближчі станції та зупинні пункти Білий Налив, Любитів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Колодяжне відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Здолбунів-Пас., Здолбунів-Пас. - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колодяжне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6356 Ковель Здолбунів 05.38 1 хв  05.39 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 12.39 1 хв  12.40 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357 Ковель Здолбунів 13.28 1 хв  13.29 Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 19.20 1 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Колодяжне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Колодяжне