З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Комарно
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комарно:

Актуальний розклад електричок по станції Комарно містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Комарно з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Сянки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 51 хв до пункту призначення Сянки. Найближчі станції та зупинні пункти Хишевичі, Порічне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Комарно відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Сянки, Сянки - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комарно відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6028* Сянки Львів 06.13 2 хв  06.15 Курсує щоденно - переглянути
6018* Сянки Львів 08.46 2 хв  08.48 Курсує щоденно - переглянути
6021* Львів Сянки 10.14 2 хв  10.16 Курсує щоденно - переглянути
6022* Сянки Львів 18.29 5 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
6025* Львів Сянки 18.31 4 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути
6027* Львів Сянки 21.50 1 хв  21.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Комарно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Комарно