У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кошари,Волинська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кошари:

Актуальний розклад електричок по станції Кошари містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кошари з такими станціями і населеними пунктами як Ягодин, Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 58 хв до пункту призначення Ковель. Найближчі станції та зупинні пункти Круги, Депо. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кошари відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ягодин - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кошари відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6373 Ковель Ягодин 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6374 Ягодин Ковель 16.57 1 хв  16.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кошари можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кошари,Волинська обл.