З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коцюбинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коцюбинський:

Актуальний розклад електричок по станції Коцюбинський містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Коцюбинський з такими станціями і населеними пунктами як Передгірковий парк, Знам'янка-Пас., Кременчук, Павлиш. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 56 хв до пункту призначення Павлиш. Найближчі станції та зупинні пункти Павлиш, 279 Км, Бурти. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Коцюбинський відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Кременчук, Кременчук - Павлиш, Павлиш - Передгірковий парк. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коцюбинський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6890 Павлиш Передгірковий парк 05.46 1 хв  05.47 Курсує щоденно - переглянути
6663* Кременчук Знам'янка 09.37 1 хв  09.38 Курсує щоденно - переглянути
6664* Знам'янка Кременчук 14.48 1 хв  14.49 Курсує щоденно - переглянути
6895 Кременчук Павлиш 17.35 1 хв  17.36 Курсує щоденно - переглянути
6896 Павлиш Передгірковий парк 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6899 Передгірковий парк Павлиш 21.55 1 хв  21.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Коцюбинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коцюбинський