У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6895 Кременчук — Павлиш Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Кременчук - Павлиш номер 6895 відправляється зі станції Кременчук о 16.50 і прибуває на станцію Павлиш о 17.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Крюків На Дніпрі, Вагонозавод, Маланівка, 270 Км, Білецьківка, Бурти, 279 Км, Коцюбинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 16.50
Крюків На Дніпрі 16.55 1 хв  16.56 5 хв 
Вагонозавод 16.59 1 хв  17.00 9 хв 
Маланівка 17.05 1 хв  17.06 15 хв 
270 Км 17.10 1 хв  17.11 20 хв 
Білецьківка 17.17 1 хв  17.18 27 хв 
Бурти 17.23 1 хв  17.24 33 хв 
279 Км 17.29 1 хв  17.30 39 хв 
Коцюбинський 17.35 1 хв  17.36 45 хв 
Павлиш 17.45 55 хв 

У розкладі поїзда 6895 Кременчук — Павлиш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31