У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6895 Кременчук — Павлиш Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Кременчук - Павлиш номер 6895 відправляється зі станції Кременчук о 16.47 і прибуває на станцію Павлиш о 17.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6895 Кременчук - Павлиш пролягає по таким станціям як Крюків На Дніпрі, Вагонозавод, Маланівка, 270 Км, Білецьківка, Бурти, 279 Км, Коцюбинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 16.47
Крюків На Дніпрі 16.53 1 хв  16.54 6 хв 
Вагонозавод 16.58 1 хв  16.59 11 хв 
Маланівка 17.04 1 хв  17.05 17 хв 
270 Км 17.09 1 хв  17.10 22 хв 
Білецьківка 17.17 1 хв  17.18 30 хв 
Бурти 17.23 1 хв  17.24 36 хв 
279 Км 17.29 1 хв  17.30 42 хв 
Коцюбинський 17.35 1 хв  17.36 48 хв 
Павлиш 17.45 58 хв 

У розкладі поїзда 6895 Кременчук — Павлиш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930