У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6895 Кременчук — Павлиш Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6895 сполученням Кременчук - Павлиш відправляється зі станції Кременчук о 16.50 і прибуває на станцію Павлиш о 17.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Крюків На Дніпрі, Вагонозавод, Маланівка, 270 Км, Білецьківка, Бурти, 279 Км, Коцюбинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 16.50
Крюків На Дніпрі 16.55 1 хв  16.56 5 хв 
Вагонозавод 16.59 1 хв  17.00 9 хв 
Маланівка 17.05 1 хв  17.06 15 хв 
270 Км 17.10 1 хв  17.11 20 хв 
Білецьківка 17.17 1 хв  17.18 27 хв 
Бурти 17.23 1 хв  17.24 33 хв 
279 Км 17.29 1 хв  17.30 39 хв 
Коцюбинський 17.35 1 хв  17.36 45 хв 
Павлиш 17.45 55 хв 

У розкладі поїзда 6895 Кременчук — Павлиш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728