У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Красностав
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Красностав:

Актуальний розклад електричок по станції Красностав містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Красностав з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Олевськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 06 хв до пункту призначення Олевськ. Найближчі станції та зупинні пункти Кремне, Лугини. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Красностав відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Олевськ - Коростень, Коростень - Олевськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Красностав відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6480 Олевськ Коростень 06.10 1 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути
6481 Коростень Олевськ 10.18 1 хв  10.19 Курсує щоденно - переглянути
6482 Олевськ Коростень 16.48 1 хв  16.49 Курсує щоденно - переглянути
6483 Коростень Олевськ 21.05 1 хв  21.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Красностав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Красностав