З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Криштопівка,Хмельницька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Криштопівка:

Актуальний розклад електричок по станції Криштопівка містить всього 7 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Криштопівка з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Гайворон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 22 хв до пункту призначення Волочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Війтівці, Трительники. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Криштопівка відправляються або прибувають ввечері - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вінниця - Гайворон, Хмельницький - Волочиськ, Підволочиськ - Хмельницький. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Криштопівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Волочиськ Хмельницький 06.30 1 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6325 Хмельницький Волочиськ 09.51 1 хв  09.52 Курсує щоденно - переглянути
6326 Волочиськ Хмельницький 12.24 1 хв  12.25 Курсує щоденно - переглянути
6329 Гречани Підволочиськ 17.28 1 хв  17.29 Курсує щоденно - переглянути
6330 Підволочиськ Хмельницький 19.00 1 хв  19.01 Курсує щоденно - переглянути
6631 Вінниця Гайворон 21.10 1 хв  21.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6331 Хмельницький Волочиськ 21.21 1 хв  21.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Криштопівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Криштопівка,Хмельницька обл.