У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кумшацький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кумшацький:

Актуальний розклад електричок по станції Кумшацький містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кумшацький з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 03 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Нікішене, 20 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кумшацький відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Дебальцеве, Дебальцеве - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кумшацький відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6601 Дебальцеве Іловайськ 06.04 1 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
6602 Іловайськ Дебальцеве 08.24 1 хв  08.25 Курсує щоденно - переглянути
6603 Дебальцеве Іловайськ 17.37 1 хв  17.38 Курсує щоденно - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 20.02 1 хв  20.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кумшацький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кумшацький