У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кумшацький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кумшацький:

Актуальний розклад електричок по станції Кумшацький містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кумшацький з такими станціями і населеними пунктами як Рідкодуб. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 17 хв до пункту призначення Рідкодуб. Найближчі станції та зупинні пункти 20 Км, Нікішене. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кумшацький відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Рідкодуб. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кумшацький відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502/6602 Іловайськ Рідкодуб 09.16 1 хв  09.17 Курсує щоденно - переглянути
6546/6604 Іловайськ Рідкодуб 20.16 1 хв  20.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кумшацький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кумшацький

Від станції Кумшацький можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Кумшацький