У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Куренівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Куренівка:

Актуальний розклад електричок по станції Куренівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Куренівка з такими станціями і населеними пунктами як Гайворон, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 35 хв до пункту призначення Рудниця. Найближчі станції та зупинні пункти Щербакове, Дохно. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Куренівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рудниця - Гайворон, Гайворон - Рудниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Куренівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Рудниця Гайворон 05.06 1 хв  05.07 Курсує щоденно - переглянути
6271 Гайворон Рудниця 14.19 1 хв  14.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 17.22 1 хв  17.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 20.34 1 хв  20.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Куренівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Куренівка