У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кирпичеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кирпичеве:

Актуальний розклад електричок по станції Кирпичеве містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кирпичеве з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Покровськ, Чаплине, Межова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 50 хв до пункту призначення Межова. Найближчі станції та зупинні пункти 347 Км, 337 Км, N19. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кирпичеве відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Межова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кирпичеве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6109 Межова Дніпро 03.15 1 хв  03.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6112 Чаплине Покровськ 12.37 1 хв  12.38 Курсує щоденно - переглянути
6123 Покровськ Чаплине 15.26 1 хв  15.27 Курсує щоденно - переглянути
6130 Дніпро Межова 23.49 1 хв  23.50 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кирпичеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кирпичеве