З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кирпичеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кирпичеве:

Актуальний розклад електричок по станції Кирпичеве містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кирпичеве з такими станціями і населеними пунктами як Межова, Дніпро-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 03 г 23 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти 337 Км, 347 Км, N19. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кирпичеве відправляються або прибувають вночі - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Межова - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Межова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кирпичеве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6130 Дніпро Межова 23.59 2 хв  00.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6109 Межова Дніпро 03.22 1 хв  03.23 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кирпичеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кирпичеве