У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лепесівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лепесівка:

Актуальний розклад електричок по станції Лепесівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лепесівка з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 34 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Юсківці(Терн.), Вільшаниця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лепесівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Ланівці, Ланівці - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лепесівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6222 Ланівці Шепетівка 04.03 2 хв  04.05 Курсує щоденно - переглянути
6221 Шепетівка Ланівці 11.22 2 хв  11.24 Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 13.45 2 хв  13.47 Курсує щоденно - переглянути
6223 Шепетівка Ланівці 23.32 2 хв  23.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лепесівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лепесівка