У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любитів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любитів:

Актуальний розклад електричок по станції Любитів містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Любитів з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Луцьк. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 08 хв до пункту призначення Луцьк. Найближчі станції та зупинні пункти 352 Км, Колодяжне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Любитів відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Луцьк. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любитів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6353 Здолбунів Ковель 11.46 1 хв  11.47 Курсує щоденно - переглянути
6396-6395 Ковель Луцьк 21.07 1 хв  21.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Любитів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Любитів