У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любитів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любитів:

Актуальний розклад електричок по станції Любитів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Любитів з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 11 хв до пункту призначення Ковель. Найближчі станції та зупинні пункти Колодяжне, 352 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Любитів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Здолбунів-Пас., Здолбунів-Пас. - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любитів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6356 Ковель Здолбунів 05.45 1 хв  05.46 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 12.33 1 хв  12.34 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357 Ковель Здолбунів 13.34 4 хв  13.38 Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 19.07 4 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Любитів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Любитів