З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лозова,Хмельницька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лозова:

Актуальний розклад електричок по станції Лозова містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лозова з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 42 хв до пункту призначення Волочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Волочиськ, Гарнишівський переїзд. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лозова відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Підволочиськ - Хмельницький, Гречани - Підволочиськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лозова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Волочиськ Хмельницький 06.10 1 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути
6325 Хмельницький Волочиськ 10.11 1 хв  10.12 Курсує щоденно - переглянути
6326 Волочиськ Хмельницький 12.03 1 хв  12.04 Курсує щоденно - переглянути
6329 Гречани Підволочиськ 17.48 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6330 Підволочиськ Хмельницький 18.39 1 хв  18.40 Курсує щоденно - переглянути
6331 Хмельницький Волочиськ 21.41 1 хв  21.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лозова,Хмельницька обл.