З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Луки:

Актуальний розклад електричок по станції Луки містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Луки з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Сянки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 30 хв до пункту призначення Сянки. Найближчі станції та зупинні пункти Конюшки, Хлопчиці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Луки відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сянки - Львів, Львів - Сянки. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Луки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6028* Сянки Львів 05.30 1 хв  05.31 Курсує щоденно - переглянути
6018* Сянки Львів 08.06 1 хв  08.07 Курсує щоденно - переглянути
6021* Львів Сянки 09.57 1 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути
6022* Сянки Львів 18.05 1 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути
6025* Львів Сянки 19.23 1 хв  19.24 Курсує щоденно - переглянути
6027* Львів Сянки 22.29 1 хв  22.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Луки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Луки