У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лисовичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лисовичі:

Актуальний розклад електричок по станції Лисовичі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лисовичі з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Стрий. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 38 хв до пункту призначення Стрий. Найближчі станції та зупинні пункти Моршин, Болехів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лисовичі відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стрий - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лисовичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 04.06 1 хв  04.07 Курсує щоденно - переглянути
6423 Івано-Франківськ Стрий 11.45 1 хв  11.46 Курсує щоденно - переглянути
6424* Стрий Івано-Франківськ 16.21 1 хв  16.22 Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 23.37 1 хв  23.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лисовичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лисовичі