У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Майдан-Вила
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Майдан-Вила:

Актуальний розклад електричок по станції Майдан-Вила містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Майдан-Вила з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 57 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Савичі, Дубіївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Майдан-Вила відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Майдан-Вила відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Шепетівка Коростень 03.46 1 хв  03.47 Курсує щоденно - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 12.13 1 хв  12.14 Курсує щоденно - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 15.10 1 хв  15.11 Курсує щоденно - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 23.56 1 хв  23.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Майдан-Вила можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Майдан-Вила