З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мартинівка,Хмельницька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мартинівка:

Актуальний розклад електричок по станції Мартинівка містить всього 7 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мартинівка з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Могилів-Подільський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 51 хв до пункту призначення Могилів-Подільський. Найближчі станції та зупинні пункти Чорний Острів, Вишневий Сад. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мартинівка відправляються або прибувають ввечері - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хмельницький - Волочиськ, Підволочиськ - Хмельницький, Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мартинівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Волочиськ Хмельницький 06.57 1 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6325 Хмельницький Волочиськ 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6326 Волочиськ Хмельницький 12.53 1 хв  12.54 Курсує щоденно - переглянути
6329 Гречани Підволочиськ 17.03 1 хв  17.04 Курсує щоденно - переглянути
6330 Підволочиськ Хмельницький 19.27 1 хв  19.28 Курсує щоденно - переглянути
6331 Хмельницький Волочиськ 20.56 1 хв  20.57 Курсує щоденно - переглянути
6335 Жмеринка Могилів-Подільський 22.50 1 хв  22.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мартинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мартинівка,Хмельницька обл.