У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Могилів-Подільський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Могилів-Подільський:

Актуальний розклад електричок по станції Могилів-Подільський містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Могилів-Подільський з такими станціями і населеними пунктами як Жмеринка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 35 хв до пункту призначення Жмеринка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Сулятицька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Могилів-Подільський відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Могилів-Подільський відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Могилів-Подільський - Київ від 251.02 грн.

  • Могилів-Подільський - Жмеринка від 40.00 грн. (115.1 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Могилів-Подільський