У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Могилів-Подільський - Жмеринка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Могилів-Подільський - Жмеринка:

Розклад поїздів і електричок Могилів-Подільський - Жмеринка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Могилів-Подільський вночі о 02 г 20 хв і прибуває на кінцеву станцію о 04 г 51 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Могилів-Подільський о 20 г 42 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Могилів-Подільський до пункту прибуття Жмеринка становить 2 г 31 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 19 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 54 хв.
Деякі поїзди від станції Могилів-Подільський до станції Жмеринка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Могилів-Подільський - Жмеринка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Вендичани, Котюжани, Копай, Бар.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Могилів-Подільський - Жмеринка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Могилів-Подільський - Жмеринка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Могилів-Подільський -Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Могилів-Подільський — Жмеринка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Жмеринка — Могилів-Подільський

За маршрутом Могилів-Подільський - Жмеринка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Могилів-Подільський - Жмеринка Показати тільки електрички сполученням Могилів-Подільський - Жмеринка