У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Михнівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Михнівка:

Актуальний розклад електричок по станції Михнівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Михнівка з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 57 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Білогородка, Клембівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Михнівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ланівці - Шепетівка, Шепетівка - Ланівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Михнівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6222 Ланівці Шепетівка 05.19 1 хв  05.20 Курсує щоденно - переглянути
6221 Шепетівка Ланівці 10.09 1 хв  10.10 Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 15.01 1 хв  15.02 Курсує щоденно - переглянути
6223 Шепетівка Ланівці 22.56 1 хв  22.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Михнівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Михнівка