У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нефар
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нефар:

Актуальний розклад електричок по станції Нефар містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Нефар з такими станціями і населеними пунктами як Гайворон, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 17 хв до пункту призначення Рудниця. Найближчі станції та зупинні пункти Рудниця, Щербакове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Нефар відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гайворон - Рудниця, Рудниця - Гайворон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нефар відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Рудниця Гайворон 04.23 1 хв  04.24 Курсує щоденно - переглянути
6271 Гайворон Рудниця 15.01 1 хв  15.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 16.39 1 хв  16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 21.16 1 хв  21.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Нефар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нефар