У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нікішене
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нікішене:

Актуальний розклад електричок по станції Нікішене містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Нікішене з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 22 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Рідкодуб, Кумшацький. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Нікішене відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Дебальцеве, Дебальцеве - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нікішене відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6601/6501 Дебальцеве Іловайськ 06.22 1 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
6502/6602 Іловайськ Дебальцеве 09.20 1 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6603/6545 Дебальцеве Іловайськ 17.24 1 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
6546/6604 Іловайськ Дебальцеве 20.21 1 хв  20.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Нікішене можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нікішене