У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нікішене
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нікішене:

Актуальний розклад електричок по станції Нікішене містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Нікішене з такими станціями і населеними пунктами як Рідкодуб. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 25 хв до пункту призначення Рідкодуб. Найближчі станції та зупинні пункти Кумшацький, Рідкодуб. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Нікішене відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Рідкодуб. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нікішене відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502/6602 Іловайськ Рідкодуб 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6546/6604 Іловайськ Рідкодуб 20.24 1 хв  20.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Нікішене можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нікішене

Від станції Нікішене можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Нікішене