У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Німчине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Німчине:

Актуальний розклад електричок по станції Німчине містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Німчине з такими станціями і населеними пунктами як Дебальцеве, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 43 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти Іловайськ, 78 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Німчине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Іловайськ, Іловайськ - Дебальцеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Німчине відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Іловайськ Дебальцеве 05.21 1 хв  05.22 Курсує щоденно - переглянути
6601 Дебальцеве Іловайськ 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 17.02 1 хв  17.03 Курсує щоденно - переглянути
6603 Дебальцеве Іловайськ 20.42 1 хв  20.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Німчине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Німчине