У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоселиця,Черкаська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новоселиця:

Актуальний розклад електричок по станції Новоселиця містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новоселиця з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Умань, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 50 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Тальне, Катеринопіль, Розсохуватка, Степна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новоселиця відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Умань, Христинівка - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новоселиця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302* Христинівка Черкаси 08.11 1 хв  08.12 Курсує щоденно - переглянути
6355* Черкаси Умань 10.42 1 хв  10.43 Курсує щоденно - переглянути
6356* Умань Черкаси 16.18 1 хв  16.19 Курсує щоденно - переглянути
6301* Черкаси Христинівка 20.49 1 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новоселиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новоселиця,Черкаська обл.