У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новий Став
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новий Став:

Актуальний розклад електричок по станції Новий Став містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новий Став з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Стоянів, Сокаль. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 01 хв до пункту призначення Сокаль. Найближчі станції та зупинні пункти Сапіжанка, Колодне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новий Став відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Сокаль, Львів - Стоянів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новий Став відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6051 Стоянів Львів 06.21 1 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
6053 Сокаль Львів 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6052 Львів Стоянів 20.51 1 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути
6056 Львів Сокаль 22.00 1 хв  22.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новий Став можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новий Став