У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нижнє Синьовидне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нижнє Синьовидне:

Актуальний розклад електричок по станції Нижнє Синьовидне містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Нижнє Синьовидне з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Стрий, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 05 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Верхнє Синьовидне, Стинава Нижня. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Нижнє Синьовидне відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мукачево - Стрий, Львів - Лавочне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нижнє Синьовидне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6156 Лавочне Львів 05.32 1 хв  05.33 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 11.43 1 хв  11.44 Курсує щоденно - переглянути
6506 Мукачево Стрий 19.19 1 хв  19.20 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 20.04 1 хв  20.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Нижнє Синьовидне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нижнє Синьовидне