У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6506 Мукачево — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6506 сполученням Мукачево - Стрий відправляється зі станції Мукачево о 16.06 і прибуває на станцію Стрий о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чинадієве(оп), Пасіка, Неліпино, 1662 Км, Воловець, Бескит, Тернавка, Гребенів, Нижнє Синьовидне, Гірне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 16.06
Мукачево-Прилад 16.11 1 хв  16.12 5 хв 
Кольчине 16.16 1 хв  16.17 10 хв 
Чинадієве(оп) 16.22 1 хв  16.23 16 хв 
Чинадієве 16.25 1 хв  16.26 19 хв 
Карпати 16.31 1 хв  16.32 25 хв 
Пасіка 16.35 1 хв  16.36 29 хв 
Драчино 16.40 1 хв  16.41 34 хв 
Свалява 16.46 1 хв  16.47 40 хв 
Неліпино 16.51 1 хв  16.52 45 хв 
Сасівка 16.55 1 хв  16.56 49 хв 
Вовчий 17.01 1 хв  17.02 55 хв 
1662 Км 17.09 1 хв  17.10 1 г  3 хв 
Занька 17.15 1 хв  17.16 1 г  9 хв 
Яблунів 17.22 1 хв  17.23 1 г  16 хв 
Воловець 17.30 1 хв  17.31 1 г  24 хв 
Гукливий 17.37 1 хв  17.38 1 г  31 хв 
Скотарське 17.42 1 хв  17.43 1 г  36 хв 
Бескит 17.56 1 хв  17.57 1 г  50 хв 
Опорець 18.03 1 хв  18.04 1 г  57 хв 
Лавочне 18.10 1 хв  18.11 2 г  4 хв 
Тернавка 18.17 1 хв  18.18 2 г  11 хв 
Славське 18.25 2 хв  18.27 2 г  19 хв 
Тухля 18.38 1 хв  18.39 2 г  32 хв 
Гребенів 18.51 1 хв  18.52 2 г  45 хв 
Сколе 19.01 2 хв  19.03 2 г  55 хв 
Верхнє Синьовидне 19.13 1 хв  19.14 3 г  7 хв 
Нижнє Синьовидне 19.19 1 хв  19.20 3 г  13 хв 
Стинава Нижня 19.23 1 хв  19.24 3 г  17 хв 
Любинці 19.28 1 хв  19.29 3 г  22 хв 
Гірне 19.33 1 хв  19.34 3 г  27 хв 
Конюхів 19.40 1 хв  19.41 3 г  34 хв 
Стрий 19.50 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6506 Мукачево — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31