У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6506 Мукачево — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Мукачево - Стрий номер 6506 відправляється зі станції Мукачево о 16.00 і прибуває на станцію Стрий о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6506 Мукачево - Стрий пролягає по таким станціям як Чинадієве(оп), Пасіка, Неліпино, 1662 Км, Воловець, Бескит, Тернавка, Гребенів, Нижнє Синьовидне, Гірне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 16.00
Мукачево-Прилад 16.04 1 хв  16.05 4 хв 
Кольчине 16.10 1 хв  16.11 10 хв 
Чинадієве(оп) 16.15 1 хв  16.16 15 хв 
Чинадієве 16.19 1 хв  16.20 19 хв 
Карпати 16.25 1 хв  16.26 25 хв 
Пасіка 16.29 1 хв  16.30 29 хв 
Драчино 16.34 1 хв  16.35 34 хв 
Свалява 16.40 1 хв  16.41 40 хв 
Неліпино 16.45 1 хв  16.46 45 хв 
Сасівка 16.49 1 хв  16.50 49 хв 
Вовчий 16.56 1 хв  16.57 56 хв 
1662 Км 17.03 1 хв  17.04 1 г  3 хв 
Занька 17.09 1 хв  17.10 1 г  9 хв 
Яблунів 17.16 1 хв  17.17 1 г  16 хв 
Воловець 17.23 2 хв  17.25 1 г  23 хв 
Гукливий 17.31 1 хв  17.32 1 г  31 хв 
Скотарське 17.36 1 хв  17.37 1 г  36 хв 
Бескит 17.50 1 хв  17.51 1 г  50 хв 
Опорець 17.57 1 хв  17.58 1 г  57 хв 
Лавочне 18.04 1 хв  18.05 2 г  4 хв 
Тернавка 18.11 1 хв  18.12 2 г  11 хв 
Славське 18.19 2 хв  18.21 2 г  19 хв 
Тухля 18.32 1 хв  18.33 2 г  32 хв 
Гребенів 18.45 1 хв  18.46 2 г  45 хв 
Сколе 18.55 2 хв  18.57 2 г  55 хв 
Верхнє Синьовидне 19.07 1 хв  19.08 3 г  7 хв 
Нижнє Синьовидне 19.13 1 хв  19.14 3 г  13 хв 
Стинава Нижня 19.17 1 хв  19.18 3 г  17 хв 
Любинці 19.22 1 хв  19.23 3 г  22 хв 
Гірне 19.27 1 хв  19.28 3 г  27 хв 
Конюхів 19.34 1 хв  19.35 3 г  34 хв 
Стрий 19.44 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6506 Мукачево — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930