У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6506 Мукачево — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Мукачево - Стрий номер 6506 відправляється зі станції Мукачево о 16.00 і прибуває на станцію Стрий о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6506 Мукачево - Стрий пролягає по таким станціям як Чинадієве(оп), Пасіка, Неліпино, 1662 Км, Воловець, Бескит, Тернавка, Гребенів, Нижнє Синьовидне, Гірне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 16.00
Мукачево-Прилад 16.04 1 хв  16.05 4 хв 
Кольчине 16.10 1 хв  16.11 10 хв 
Чинадієве(оп) 16.15 1 хв  16.16 15 хв 
Чинадієве 16.19 1 хв  16.20 19 хв 
Карпати 16.25 1 хв  16.26 25 хв 
Пасіка 16.29 1 хв  16.30 29 хв 
Драчино 16.34 1 хв  16.35 34 хв 
Свалява 16.40 1 хв  16.41 40 хв 
Неліпино 16.45 1 хв  16.46 45 хв 
Сасівка 16.49 1 хв  16.50 49 хв 
Вовчий 16.56 1 хв  16.57 56 хв 
1662 Км 17.03 1 хв  17.04 1 г  3 хв 
Занька 17.09 1 хв  17.10 1 г  9 хв 
Яблунів 17.16 1 хв  17.17 1 г  16 хв 
Воловець 17.23 2 хв  17.25 1 г  23 хв 
Гукливий 17.31 1 хв  17.32 1 г  31 хв 
Скотарське 17.36 1 хв  17.37 1 г  36 хв 
Бескит 17.50 1 хв  17.51 1 г  50 хв 
Опорець 17.57 1 хв  17.58 1 г  57 хв 
Лавочне 18.04 1 хв  18.05 2 г  4 хв 
Тернавка 18.11 1 хв  18.12 2 г  11 хв 
Славське 18.19 2 хв  18.21 2 г  19 хв 
Тухля 18.32 1 хв  18.33 2 г  32 хв 
Гребенів 18.45 1 хв  18.46 2 г  45 хв 
Сколе 18.55 2 хв  18.57 2 г  55 хв 
Верхнє Синьовидне 19.07 1 хв  19.08 3 г  7 хв 
Нижнє Синьовидне 19.13 1 хв  19.14 3 г  13 хв 
Стинава Нижня 19.17 1 хв  19.18 3 г  17 хв 
Любинці 19.22 1 хв  19.23 3 г  22 хв 
Гірне 19.27 1 хв  19.28 3 г  27 хв 
Конюхів 19.34 1 хв  19.35 3 г  34 хв 
Стрий 19.44 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6506 Мукачево — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930