У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Орепи
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Орепи:

Актуальний розклад електричок по станції Орепи містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Орепи з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 11 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Колодянка, Наливна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Орепи відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Шепетівка, Шепетівка - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Орепи відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502* Шепетівка Коростень 04.25 1 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 11.46 1 хв  11.47 Курсує щоденно - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 16.59 1 хв  17.00 Курсує щоденно - переглянути
6503* Коростень Шепетівка 23.10 1 хв  23.11 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Орепи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Орепи